אודות

משרד עו"ד יעל גרוסמן עוסק בתחום הפלילי ומתמקד בעיקר בעבירות צווארון לבן. המשרד הוקם בשנת 1985, ומעניק ללקוחותיו שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג בכל שלבי ההליך הפלילי ובהליכים הנלווים. המשרד נבחר כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הצווארון הלבן הן במסגרת דירוג "דנס 100 – צמרת העסקים של ישראל" והן במסגרת BdiCode.
למשרד התמחות מיוחדת בתחום איסור הלבנת הון, הכוללת ייצוג לקוחות, ייצוג בוועדות עיצומים, מתן חוות דעת מומחה, הרצאות והדרכות.

יעל גרוסמן, עורכת דין
יעל גרוסמן, עורכת דין מומחיות: צווארון לבן, הלבנת הון.

עורכת דין גרוסמן מתמחה בכל מגוון הנושאים של המשפט הפלילי, ובמיוחד בתחום הצווארון הלבן ואיסור הלבנת הון. עו"ד גרוסמן מתמחה בעבירות הלבנת הון, עבירות ניירות ערך, עבירות מרמה ושוחד, עבירות מס, עבירות הגבלים עסקיים, ועוד.

הלבנת הון - עו"ד גרוסמן הנה מומחית בנושא חוק איסור הלבנת הון. היא פרסמה בשנת 2013, ביחד עם עו"ד רוני בלקין ז"ל ועו"ד סאלי ליכט את המהדורה השנייה והמורחבת של הספר "איסור הלבנת הון להלכה ולמעשה". ספר זה, שפורסם לראשונה בשנת 2006, הינו הספר המקיף והיסודי ביותר בתחום, ומצוטט לעיתים קרובות בפסקי דין של בית המשפט העליון ובתי המשפט האחרים.

עו"ד גרוסמן עוסקת במתן ייעוץ לבנקים, לגופים פיננסיים שונים, לחברות ולאנשים פרטיים, ונותנת חוות דעת מומחה בנושא איסור הלבנת הון. היא מרצה מבוקשת בפני פורומים שונים, מארגנת ומשתתפת בימי עיון בנושא זה, ומשתתפת בכנסים בנושא בארץ ובחו"ל.

עו"ד גרוסמן היא יו"ר משותף של הוועדה העוסקת בנושא איסור הלבנת הון בלשכת עוה"ד, ומייצגת את לשכת עוה"ד בנושא זה בדיוני ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת. היא בעלת תעודת Certified Anti-Money Laundering Specialist (CAMS) של ארגון ACAMS וכן חברה ב(American Bar Association) ABA-.
פעילות ציבורית – עו"ד גרוסמן היא היועצת המשפטית של מועצת העיתונות בישראל; היא הייתה חברה בצוות שמינה יו"ר לשכת עורכי הדין לבחינת תזכיר חוק איסור הלבנת הון (תיקון-נותני שירות עסקי), התשע"א-2011; משתתפת כנציגת לשכת עורכי הדין בוועדות שונות העוסקות ברפורמות במשפט הפלילי; הייתה חברה בוועדת השירות-ועדה מלווה לנציב שירות המדינה; הייתה חברה בוועדה לבחינת חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים, התשמ"א-1981, ועוד.

סאלי ליכט, עורכת דין
סאלי ליכט, עורכת דין מומחיות: צווארון לבן, הלבנת הון.

עורכת דין סאלי ליכט מתמחה בתחום המשפט הפלילי, בעיקר בתיקים כלכליים ובעבירות צווארון לבן, בדגש על עבירות הלבנת הון, עבירות על פי חוק ניירות ערך, עבירות כלכליות שונות ועבירות מרמה ושוחד. עורכת דין ליכט מייצגת חשודים בחקירה, מייצגת נאשמים בבתי המשפט ומייצגת בוועדות עיצומים ובהליכים מנהליים ומשמעתיים.

בשנת 2013, פרסמה עו"ד ליכט ביחד עם עו"ד יעל גרוסמן ועו"ד רוני בלקין ז"ל את המהדורה השנייה והמורחבת של הספר "איסור הלבנת הון להלכה ולמעשה". ספר זה, הינו הספר המקיף והיסודי ביותר בתחום, ומצוטט לעיתים קרובות בפסקי דין של בית המשפט העליון ובתי המשפט האחרים.

עורכת דין ליכט בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב וחברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2004.
היא חברה בוועדת איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין.

עורכת דין ליכט מנהלת אתר זה, העוסק באיסור הלבנת הון ואיסור מימון טרור.

רוני בלקין ז
רוני בלקין ז"ל יהי זכרה ברוך.

רוני בלקין, שותפתנו לעבודה ולהגות וחברתנו האהובה, הלכה לעולמה.
רוני הייתה אדם יוצא דופן בחכמתו, במקוריותו ובחשיבתו העמוקה והיצירתית, יחד עם זאת הייתה אדם חומל, מחויב ואמיץ.
זכות גדולה נפלה בחלקנו לחלוק עמה פרק חיים.

יהי זכרה ברוך.

תפריט נגישות